ZOBACZ WIĘCEJ DZIĘKI VISION EXPRESS!

Sprawdź ofertę nowo otwartego salonu Vision Express! Znajdziesz go na poziomie I pomiędzy sklepami Wólczanka i Rossmann. To doskonałe miejsce, by zadbać o swój wzrok i jeszcze lepiej widzieć wszystkie uroki nadchodzącego lata.

Zbadaj swoje oczy! Robiąc profesjonalne badanie jakości wzroku w salonie Vision Express przekonasz się, czy warto wspomóc swoje oczy szkłami korekcyjnymi. Specjaliści podpowiedzą też, jak zadbać o komfort, higienę i zdrowie swoich oczu – zarówno na wakacjach, jak i na co dzień.

Zobacz siebie w nowej odsłonie! Znudziły Ci się już Twoje stare okulary i marzysz o nowych, pięknych oprawkach? W salonie znajdziesz markowe, najwyższej jakości oprawki okularów takich producentów jak Ray Ban, Michael Kors, Unofficial oraz wielu innych. Bez względu na to, ile masz lat i co lubisz - znajdziesz tu dla siebie idealne okulary, w których poczujesz się świetnie!

Poczuj komfort dobrego widzenia! Oddaj się w dobre ręce specjalistów, pozwól sobie na przyjemność zadbania o swoje oczy jak nigdy wcześniej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na okulary czy soczewki, najwyższa jakoś obsługi mile Cię zaskoczy.

Pozwól sobie spojrzeć na świat na nowo w salonie Vision Express w Centrum Handlowym Rondo!