WEJDŹ DO KOCIEGO ŚWIATA I WESPRZYJ ZWIERZAKI!

Podczas majowego spektaklu otworzą się drzwi do kociego świata, a oprowadzi Cię po nim Teatr Magmowcy! Kocie przygody zaprezentowane zostaną na scenie położonej w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

 

Poznaj rudego kotka i wyrusz z nim w podróż! Mały kotek, znudzony spokojnym życiem domowego kanapowca, porzuci swoją bezpieczną poduszkę i wybierze się w świat. Podczas swoich wojaży spotka czarnego kocura, który na początku wyda mu się niezbyt przyjazny, lecz z czasem okaże się wspaniałym kompanem. Na rudego kotka czekały będą nowe przeżycia i prawdziwa przyjaźń, dlatego warto poznać tę piękną historię!

 

Obejrzyj wystawę i poznaj zwierzaki ze schroniska! Od 27 maja w CH Rondo otwieramy wystawę zdjęć zwierzaków z bydgoskiego schroniska. Mamy nadzieję, że dzięki temu dużo szybciej znajdą nowe, szczęśliwe domy i staną się dla kogoś wspaniałymi towarzyszami.

 

Weź udział w warsztatach i daj kotom trochę radości! Tym razem w ramach warsztatów możesz nie tylko świetnie się bawić, ale również ucieszyć kotki, które nie mają własnego domu. Wspólnie będziemy tworzyć zabawki, które następnie przekażemy do schroniska, by sprawić radość mieszkającym tam kotom.

 

Zbieraj naklejki, zgarniaj Rondelki! Po spektaklu otrzymasz kolejną naklejkę do dzienniczka, a uzbieranie wszystkich naklejek da Ci możliwość wygrania pod koniec roku wycieczki do Parku Wodnego Suntago wraz z rodzicem. Jeśli nie masz jeszcze jeszcze literki „O” to idealny moment, by ją odebrać – będzie to możliwe także w czerwcu.

 

Nie przegap kocich przygód, baw się doskonale i wspieraj zwierzaki na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!