PRZYWITAJ WIOSNĘ TEATRALNIE!

Wraz z początkiem wiosny do CH Rondo przybywa Teatr Vaśka, który zaprezentuje spektakl pod tytułem „Nazywajmy rzeczy po imieniu”. Widowisko będzie można obejrzeć o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00 przed sceną, która tradycyjnie stanie w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Poznaj niezwykłą, baśniową historię! Ta opowieść przeniesie Cię do bajkowego świata, w którym mieszkają dwie dziewczyny o tym samym imieniu, lecz zupełnie odmiennych charakterach. Tę dobrą i pracowitą gospodarz wypędza z domu, jednak dziewczyna nie pozostanie zdana sama na siebie. Pomoże jej Pan Rok, którego spotka na swojej drodze, proponując jej pracę. Dziewczynie przypadnie zadanie uszycia płaszczy dla czworga jego dzieci: Lata, Jesieni, Zimy i Wiosny – tej, która niesie nadzieję i nowe życie. Przedstawienie będzie pełne piosenek, humorystycznych scen, a nawet zagadek, więc z całą pewnością ani przez chwilę nie będziesz się nudzić!

Dołącz do warsztatów plastycznych! Młodzi, bydgoscy plastycy zaproszą Cię do wspólnej, kreatywnej zabawy. Dzięki artystycznemu wsparciu rozwiniesz swoje umiejętności i stworzysz swoje własne, wiosenne dzieło!

Kolekcjonuj naklejki i zbieraj literki! Po każdym teatrzyku możesz odebrać naklejkę do dzienniczka – jeśli zbierzesz wszystkie 12 naklejek, masz szansę na wygranie pod koniec roku wycieczki do parku wodnego Suntago! Literki natomiast są do odbioru raz na kwartał, więc w marcu swoją literkę mogą odebrać dzieci, które nie dostały jej w styczniu i lutym. Jeśli nie pamiętasz, czy literka została odebrana, znajdziesz tę informację w swoim dzienniczku. Kolejna literka będzie do odbioru już w kwietniu!

Rozpocznij wiosnę w dobrym nastroju, oglądaj spektakle i baw się na warsztatach na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!