SCENY Z WIEJSKIEGO ŻYCIA

Wrzesień rozkręcił się na całego, a my mamy dla Was odskocznię od szkoły!

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na Okrągło” - tym razem wybierzemy się wspólnie na sceniczną wycieczkę do gospodarstwa wiejskiego!🐮🐎
Podczas wydarzenia animatorki będą posługiwać się językiem polskim oraz ukraińskim. 😊

Spotykamy się tradycyjnie w okolicach perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Poznaj zwierzęta z wiejskiego podwórka! Spotkaj krowy, kury i świnki, a dowiesz się wszystkiego o tych zwierzakach. Przez meandry wiejskiego życia poprowadzi Was małe kurczątko 🐥, które doskonale odnajduje się w zwierzęcym świecie pełnym traktorów i snopków siana. Uroczy pisklak będzie bardzo ciekawski i zada Rolnikowi mnóstwo pytań – a dzięki temu i Wy dowiecie się niezwykle ciekawych rzeczy. Jeśli chcecie poznać przygody sympatycznego kurczaczka 🐥 i wraz z nim spotkać sprytnego lisa 🦊– nie przegapcie tego przedstawienia!

Uszyj kocyk dla zwierzaka! Wykorzystamy czas pomiędzy przedstawieniami i podczas warsztatów uszyjemy ✂ 🖊 wspólnie kocyki dla zwierzaków ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Specjalistyczną pomocą wspierają nas w tym wyzwaniu panie z punktu krawieckiego w Centrum Rondo oraz uczniowie z Zespołu Szkół Handlowych! Psy i koty ze schroniska z pewnością ucieszą się z ciepłych kocyków, które ochronią je przed nadchodzącym chłodem. Dodatkowo tego dnia będziemy zbierać karmę dla zwierzaków z bydgoskiego schroniska 🐕 – zachęcamy do dołączenia do tej zbiórki!

Zebranie co najmniej 6 pieczątek w specjalnym dzienniczku 📒 pozwoli odebrać pod koniec roku nagrodę-niespodziankę!

Przyjdź, zajrzyj na podwórko pełne zwierzaków i poznawaj wiejskie życie na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!