ODWIEDŹ NAJBARDZIEJ INSTAGRAMOWY SPOT W MIEŚCIE!

Do biegu, gotowi, selfie! Tak jest, już 30 listopada otwieramy dla Was jedyną, niepowtarzalną i prawdopodobnie najładniejszą strefę w całej Polsce!

Poznajcie nas na instagramowo!

Idealna fotka jest dla Was kwintesencją udanego dnia? Ze wszystkimi nowymi trendami czujecie się jak ryba w… modzie? A może brakuje Wam w okolicy miejsca do spotkań ze znajomymi? Od 30 listopada zapraszamy Was do naszej wyjątkowej przestrzeni bardzo zachęcającej do instagramowania, leniuchowania czy pracowania! Strefę O!pen Space znajdziecie na poziomie 1 –  tuż obok sklepu Sinsay.

Tak niezwykłe miejsce zasługuje na huczną inaugurację! Wypatrujcie nas w czwartek 30 listopada także w centrum Bydgoszczy – gwarantujemy dobrą zabawę, wyjątkowego gościa i drobne upominki! Chociaż nie możemy Wam jeszcze za dużo zdradzić, jedno jest pewne. Będzie naprawdę niekonwencjonalnie!

 

Żeby żuło nam się lepiej!

A jeżeli uważacie, że zaśmiecanie środowiska jest już nieco (żeby nie powiedzieć, że cringowe) niemodne, mamy dla Was coś jeszcze! Razem ze strefą O!pen Space w naszym centrum pojawią się także urządzenia, które raz na zawsze rozwiążą problem wszechobecnych (a raczej "wszechprzyklejonych") gum do żucia. #SaveTheChewingGum – brzmi interesująco, prawda? Szukajcie pojemników na zużyte gumy przy wejściach i na pasażu, przy strefie O!pen Space!

Pamiętajcie, fotka obowiązkowa! Do zobaczenia!