ALE BAJKA! „TEATRZYKI NA OKRĄGŁO” NA DZIEŃ DZIECKA

Baśniowe przedstawienie, atrakcje dla najmłodszych i wyjątkowe niespodzianki – właśnie tak w CH Rondo świętować będziemy zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka!

Już w sobotę 1 czerwca, o godzinie 11:00, 13:00 oraz 15:00 zapraszamy Was na kolejną – jakże specjalną – edycję „Teatrzyków na okrągło”. Tym razem wspólnie obejrzymy „Przygody Calineczki” – zainspirowane jedną z najsłynniejszych baśni H. Ch. Andersena widowisko dla najmłodszych w wykonaniu Teatru Bajecznego.

Przygotowując ten wiosenny i pełen barw spektakl, aktorzy posłużyli się formą musicalu, aby wprowadzić najmłodszych do baśniowej krainy wrażliwości. Podczas przedstawienia mali widzowie poznają perypetie drobnej, wrażliwej dziewczynki, które ukażą wartość przyjaźni i moc wzajemnego wsparcia. Nie zabraknie także kolorowej scenografii, żywej muzyki oraz elementów tańca i animacji!

Pomiędzy spektaklami zapraszamy także do udziału w specjalnych atrakcjach na Dzień Dziecka – szykujemy warsztaty plastyczne i malowanie buziek!

 

Do zobaczenia już wkrótce w CH Rondo na poziomie 1, w okolicy sklepu Martes Sport i Gudi Home!

PS Pamiętajcie także o dzienniczkach, dzięki którym będziecie mogli brać udział w naszej zabawie. Do zdobycia są m.in. nagrody w postaci gry-puzzli, którą rozdajemy w czterech częściach – przed nami druga z nich!