24 sierpień
20 wrzesień
Zrywaj nagrody z Drzewa Korzyści w Centrum Handlowym RONDO

Końcówka wakacji wcale nie musi być nudna! Od 28 sierpnia Centrum Handlowe RONDO zaprasza na wielkie „sadzenie” i „pielęgnowanie” wirtualnych Drzew Korzyści w specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl. Na klientów biorących udział w tej innowacyjnej akcji czekają cenne nagrody, między innymi aż 10.000 złotych na zakupy w RONDZIE! Zabawa potrwa do 20 września.

„Drzewo Korzyści” to nowoczesna forma konkursu i loterii w jednym. W specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl klient może „zasadzić” swoje wirtualne drzewo oraz pielęgnować je, obserwując jak rośnie i zmienia się. Wystarczy je tylko „podlewać” dokonywanymi w Centrum Handlowym RONDO zakupami (1 złoty = 1 punkt w konkursie, 100 złotych = 1 los na loterię). Po dokonaniu zakupów należy zarejestrować paragony w aplikacji „Drzewo Korzyści” dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl oraz zachować je na losowanie finałowe. Dodatkowe punkty można zbierać za codzienną pielęgnację drzewa oraz zapraszanie znajomych z Facebooka do aplikacji. Dbając o swoje drzewo szybciej można osiągnąć najwyższe poziomy i „zrywać” cenne nagrody, które na nim zakiełkują.

Zebrane punkty można wykorzystać na personalizację drzewka, zmieniając m.in. korę, liście, tło, podłoże lub dodając zwierzęta. Punkty wydane na personalizację drzewa powodują wzrost przelicznika punktów za zakupy. Klienci, którzy zgromadzą wszystkie dodatki do personalizacji, otrzymają nawet 30% punktów więcej do każdych kolejno zarejestrowanych wartości paragonów. Dodatkowo, każdy może otrzymać premię w postaci 10% punktów więcej, jeśli będzie samodzielnie rejestrować zakupy na swoim koncie w aplikacji.

Zdobyte punkty można wymienić na nagrody! Im częściej uczestnik zabawy będzie pielęgnować swoje Drzewko Korzyści oraz im więcej zgromadzi dodatków, tym bardziej atrakcyjne nagrody będzie mógł „zerwać”. Codziennie można wygrać m.in. ekspresy do kawy Krups, tablety Sony Xperia Z, biokominki, urządzenia do domowego liftingu twarzy, Power Bank, konsole Sony PlayStation4 czy legendarne miksery KitchenAid. Warto się śpieszyć, ponieważ liczba nagród jest ograniczona! Nagrodą główną w „Drzewie Korzyści” jest 10 000 złotych na zakupy w Centrum Handlowym RONDO. Spośród zgłoszonych uczestników w niedzielę 20 września 2015 roku o godzinie 17.00 zostanie wylosowany zwycięzca nagrody głównej. Obecność na finale akcji jest obowiązkowa!

„Centrum Handlowe RONDO zaprasza mieszkańców Bydgoszczy i okolic do udziału w nowatorskiej akcji łączącej świat realny z wirtualnym. Zapraszam wszystkich, którzy robią zakupy w RONDZIE do zasadzenia i pielęgnowania Drzewa Korzyści, na którym mogą zakiełkować cenne nagrody! Zwycięzca akcji będzie mógł „zerwać” 10.000 złotych na zakupy w RONDZIE! Życzę powodzenia!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Szczegółowe informacje o „Drzewie Korzyści” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie internetowej www.drzewokorzysci.pl.

 

drzwo_800
drzwo2_800