04 czerwiec
Znakujemy rowery w Centrum Handlowym RONDO

W sobotę 4 czerwca w godzinach 10.00-14.00 policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Błonie przeprowadzą w Centrum Handlowym RONDO akcję znakowania rowerów.

Znakowanie rowerów odbędzie się przy drzwiach obrotowych w wejściu do centrum od strony Ronda Grunwaldzkiego. Wystarczy w godzinach 10.00-14.00 przyjechać rowerem do RONDA, a policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Błonie poinstruują miłośników jednośladów jak, uchronić rower przed kradzieżą oraz oznakują go. Każda osoba, która oznakuje rower w RONDZIE, otrzyma w prezencie okulary przeciwsłoneczne.

„Sezon rowerowy w pełni, dlatego warto zwiększyć bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko kradzieży naszych ‘dwóch kółek’. W tym celu zapraszamy już 4 czerwca do RONDA na wspólną akcję znakowanie rowerów organizowaną przez bydgoską policją” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Znakowanie rowerów w Centrum Handlowym RONDO odbywa się w ramach programu prewencyjnego „Oznakuj rower, poznaj swojego dzielnicowego” realizowanego przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy. Znakowanie rowerów jest bezpłatne.

rowery-02062016