23-25
październik
Zawody SLOT CARS w Centrum Handlowym RONDO

Wystartuj w rajdzie po największym torze SLOT CARS w Polsce! Już w dniach 23-25 października Centrum Handlowe RONDO zaprasza swoich klientów po niezapomniane sportowe emocje, wyścigi i rywalizację. Najlepsi „kierowcy rajdowi” otrzymają atrakcyjne nagrody!

SLOT CARS w RONDZIE to wyjątkowa atrakcja przygotowana z myślą o miłośnikach rajdów samochodowych i sportowych emocji. Aż 50 metrów długoścityle do pokonania będą mieć klienci CH RONDO, którzy od 23 do 25 października wezmą udział w zawodach SLOT CARS. Przez trzy dni zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli dać się porwać wspaniałej zabawie i zaciętej rywalizacji z innymi graczami. W jednym wyścigu może wziąć udział maksymalnie sześciu zawodników, a wyniki zawodów będą wyświetlane na specjalnym monitorze z rankingiem zawodników. Osoby, które osiągną najlepsze wyniki czasowe otrzymają cenne nagrody – zestawy Carrera Go i Carrera Digital.

Sześć wysokiej klasy zdalnie sterowanych samochodów oraz największy w Polsce tor SLOT CARS – to wszystko czeka w najbliższy weekend na klientów RONDA spragnionych sportowych emocji i rywalizacji. Zaplanowana atrakcja to wspaniała zabawa dla całej rodziny – dla osób w wieku od 10 do 100 lat!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Tor SLOT CARS będzie dostępny w RONDZIE w godzinach otwarcia galerii. System sterowania pojazdami rajdowymi dostępnymi na torze SLOT CARS nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności oraz doświadczenia.

Regulamin – Zawody Slot Cars

ch_rondo_036-15_slotcars_480x600