14-28
sierpnia
Zapraszamy na bajkowe teatrzyki dla dzieci

Każdy z nas wie, że najłatwiej uczyć się przez zabawę. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców na niepowtarzalne spektakle teatralne, przygotowane wraz z teatrem Magmowcy, w których aktorzy w zabawny i przystępny dla dzieci sposób przybliżą im tematy dotyczące zdrowia i ekologii.

Na pierwsze przedstawienie, zatytułowane „W zdrowym ciele zdrowy duch”, zapraszamy w sobotę, 14 sierpnia. Natomiast dwa tygodnie później, w sobotę 28 sierpnia, nasi aktorzy przeniosą się z dziećmi do wspaniałego ogrodu podczas spektaklu pt. „Ptaka z Ogrodniczką perypetie”. Będą też za każdym razem zachęcać dzieci do interakcji w czasie przedstawień. Na bajkowe teatrzyki w CH Rondo zapraszamy o godzinach 11, 13 i 15.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które zaplanowaliśmy na te dni. Po spektaklach przyjdzie czas na konkursy i warsztaty tematyczne przygotowane razem z Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz Pomorsko-Kujawskim Związkiem Pszczelarzy. Dla dzieci będzie to doskonała okazja, by wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas przedstawień.

Teatrzyki będą odbywały się w strefie eventowej w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Cukiernia Sowa i Lodziarnio-Kawiarnia Grycan przygotowały na te dni specjalne rabaty na desery lodowe! Nie zapomnijcie przy kasie wypowiedzieć magicznego hasła „teatrzyk”.

Dodatkowo w piątek i w sobotę, 13-14 sierpnia, wszystkich miłośników środowiska zapraszamy na kolejną edycję ekojarmarku, podczas którego znajdziecie szeroki wybór ekologicznych artykułów do dekoracji i wyposażenia domu.

 

1440x1080