06-16
grudnia
Zapozuj do zdjęcia ze Świętym Mikołajem w Centrum Handlowym RONDO

Święta to czas radości, który warto zachować w kadrze na wiele lat. W czwartek 6 grudnia oraz w dniach 15-16 grudnia w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO zamieni się w świąteczne atelier z mikołajowymi saniami w roli głównej. Klienci centrum będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem, a następnie odebrać wydrukowane z wielkiej świątecznej tablicy.

Przez trzy dni (6 grudnia, 15-16 grudnia) w godzinach 11.00-19.00 na mieszkańców Bydgoszczy i okolic czeka sesja zdjęciowa w najprawdziwszych saniach Świętego Mikołaja. Każdy, kto odwiedzi w tych dniach CH RONDO będzie mógł zasiąść – wspólnie z Mikołajem – w saniach, chwycić lejce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na pokład sań zapraszamy całe rodziny, a do dyspozycji gości będą specjalne rekwizyty m.in. gogle lotnicze, mapa, worek prezentów, lejce czy czapka Mikołaja, które pozwolą idealnie wczuć się w rolę pomocników Świętego Mikołaja. Sesję zdjęciową wykona profesjonalny fotograf, a jej efekty będzie można zabrać ze sobą do domu. Zdjęcia uczestników zabawy będą drukowane na miejscu. Wydrukowane fotografie będzie można odebrać z wielkiej świątecznej tablicy. Każdy pozujący otrzyma również w prezencie słodki upominek.

„Z okazji nadchodzących Mikołajek oraz Gwiazdki zapraszamy wszystkich do udziału w gwiazdkowej sesji zdjęciowej ze Świętym Mikołajem. Przyjdź całą rodziną do CH RONDO, odwiedź nasze zimowe atelier i wspólnie zapozujcie do zdjęcia, które będzie idealną pamiątką na długie lata” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

 

zrobmyrondo_4122018_mini