17-24
grudnia
Wyślij świąteczne życzenia z Centrum Handlowym RONDO

Podtrzymaj tradycję i wyślij bożonarodzeniową kartkę do swoich bliskich! Centrum Handlowe RONDO zaprasza do specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej pod adresem https://apps.facebook.com/zyczenia-od-ronda/, w której każdy użytkownik może stworzyć własną kartkę świąteczną i wysłać ją do rodziny, przyjaciół i znajomych. Świąteczne kartki można wysyłać do 24 grudnia.

Gwiazdkowa aplikacja dostępna pod adresem https://apps.facebook.com/zyczenia-od-ronda/ to ostatni etap akcji „Namaluj swoją kartkę świąteczną” organizowanej przez Centrum Handlowe RONDO. W dniach 17-24 grudnia każdy użytkownik Facebooka może stworzyć i wysłać elektroniczną kartkę świąteczną do swoich bliskich. W ramach aplikacji osoba składająca życzenia może wybrać tło kartki, w tym jedno przygotowane przez zwycięzcę konkursu plastycznego dla dzieci, a następnie przyozdobić ją gotowymi świątecznym dekoracjami i ułożyć życzenia.

Przed nami ostatni etap akcji ’Namaluj swoją kartkę świąteczną’, czyli wysyłanie świątecznych życzeń do najbliższych. Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy aplikację, dzięki której można wysyłać elektroniczne życzenia. Zachęcam wszystkich do jak najliczniejszego wysyłania kartek, tak aby w tym roku każdy otrzymał gwiazdkowe życzenia– mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „Namaluj swoją kartkę świąteczną” objęły Express Bydgoski oraz Radio Plus Bydgoszcz

malowanie-23122015