19 październik
Kolejna edycja Babiego Targu „Wymieniamy, zamieniamy” w CH RONDO

W sobotę 19 października w godzinach 12.00-15.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na trzecią edycję Babiego Targu, czyli jesiennego wietrzenia szaf, podczas którego mieszkanki Bydgoszczy i okolic będą mogły odświeżyć garderobę na sezon jesienno-zimowy oraz dać swoim ubraniom drugie życie.

Zaplanowane wydarzenie szczególnie przypadnie do gustu pasjonatkom mody oraz niebanalnych strojów. Idea imprezy jest taka, by ciuchy, których już nie nosimy, które się znudziły lub były nietrafionym prezentem puścić w obieg, przy okazji dobrze się bawiąc w towarzystwie innych kobiet. Babi Targ to doskonała okazja, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy tym upolować niepowtarzalne perełki za niewielkie pieniądze.

Na imprezę  w Centrum Handlowym RONDO w charakterze Wystawców zapisało się kilkaset osób. Lista główna już się zapełniła, ale nadal przyjmowane są zapisy na listę rezerwową. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz dostępny online na stronie: www.babitarg.com. Odwiedzający nie muszą się zapisywać – wystarczy, że pojawią się 19 października, między godz. 12.00 a 15.00!

BABI TARG już od 11 lat gromadzi na trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi. Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie internetowej www.babilad.pl.

 

babitargrondo_09102019_mini2