21-22
maja
Wyhoduj sobie łąkę!

Marzysz o pięknym balkonie lub ogrodzie usłanym kolorowymi kwiatami? To możliwe! Przyjdź na zakupy do CH Rondo i odbierz w prezencie ekozestaw do hodowli ziół i kwiatów!

Już w najbliższy piątek w CH Rondo rusza promocja, w ramach której będziemy rozdawać zioła w skrzynkach oraz nasiona do hodowli łąki kwietnej! Jak je otrzymać? Wystarczy, że zrobisz zakupy w dniach 21-22 maja za minimum 100 zł na maksymalnie 2 paragonach (w tym maksymalnie 1 paragon za 50 zł z hipermarketu). Następnie zarejestrujesz dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji i możesz odebrać zioła lub nasiona do posiania łąki w swoim ogrodzie lub na balkonie.

Punkt Obsługi Akcji zostanie ustawiony w pobliżu sklepu RTV Euro AGD i będzie działać w godz. 11:00-19:00. Tam też będzie dostępny regulamin promocji.

W ramach akcji przekażemy zioła do posiania łąki kwietnej w centrum Bydgoszczy, a także zasiejemy łąki dwóch placówek szkolnych położonych w okolicy CH Rondo.

Dodatkowo 21 maja na profilu centrum na Facebooku zaprosimy klientów do udziału w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania będą karty podarunkowe i albumy o tematyce florystycznej.  Śledźcie nasz profil na bieżąco! www.facebook.com/chrondobydgoszcz

Ale to nie wszystko! W piątek i sobotę będziecie mogli także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tworzenia bomb nasiennych! To nieduże kule z gliny, ziemi, nasion i suszonych kwiatów, które po wyschnięciu można porozrzucać w ogrodzie lub wsadzić do donicy, a po pewnym czasie wypełni je piękna kwitnąca łąka. Wszystkie kule będą pakowane w ozdobną oragnzę, dzięki czemu idealnie sprawdzą się również na prezent. Warsztaty będą odbywać się w godzinach trwania akcji.
Zapraszamy!

 

laka_FB_post_1080x1080px