28 września
13 października
Wygraj samochód Skoda Rapid Spaceback Active w jesiennej loterii CH RONDO

W piątek 28 września 2018 roku w Centrum Handlowym RONDO startuje Jesienna Loteria Samochodowa z nagrodą główną w postaci samochodu Skoda Rapid Spaceback Active. Aby powalczyć o auto oraz inne atrakcyjne nagrody, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO. Loteria potrwa do 13 października.

Zasady loterii, która przebiega pod hasłem „Jedziemy z tym losowaniem” są niezwykle proste. Wystarczy tylko:

  • zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii handlowej),
  • tego samego dnia okazać paragon/paragony (można sumować max. 2 paragony) w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon-zdrapkę od hostessy,
  • zdrapać zdrapkę i sprawdzić, czy pod farbą kryje się jedna z ponad 1700 nagród natychmiastowych (m.in. voucher do restauracji, bawełniana torba na zakupy, power bank, parasol lub czekoladki),
  • w przypadku chęci gry o nagrody główne (samochód oraz karty podarunkowe o wartości 2.000 złotych, 1.000 złotych oraz 500 złotych), wypełnić kupon, wrzucić go do specjalnej urny i stawić się osobiście na losowaniu.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 13 października o godzinie 17.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

„Jesień w RONDZIE rozpoczyna się nagrodami. Zapraszamy wszystkich klientów do udziału w naszej najnowszej loterii. Już zakupy za 100 złotych wystarczą, aby powalczyć o Skodę Rapid Spaceback Active oraz karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w RONDZIE. Życzymy powodzenia!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii będzie dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji CH RONDO.

 

jedziemyrondo_24092018_mini