06-29
marzec
Wygraj roczne zakupy w Centrum Handlowym RONDO

Już 6 marca w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO startuje loteria z atrakcyjnymi nagrodami! Zrób zakupy na kwotę minimum 100 złotych i graj o roczne zakupy o wartości 30 000 złotych na zakupy w RONDZIE! Zabawa potrwa do 29 marca.

Zasady loterii są niezwykle proste. Wystarczy, że klient zrobi zakupy na terenie RONDA za minimum 100 złotych (w tym minimum 20 złotych wyda w sklepach galerii handlowej, restauracjach lub punktach usługowych), a następnie okaże hostessie paragony i odbierze kupon-zdrapkę, na którym może od razu sprawdzić, czy wygrał nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych na zakupy.

Każdy, kto chce powalczyć o jeszcze większe pieniądze na dodatkowe zakupy powinien wypełnić zdrapkę i wrzucić ją do specjalnej urny. W niedzielę 29 marca o godzinie 17.00 odbędzie się losowanie nagrody głównej – 30 000 złotych. Obecność na finale loterii jest obowiązkowa.

„Marcowa loteria to doskonała okazja na zdobycie wielkich pieniędzy na dodatkowe zakupy w Centrum Handlowym RONDO. Do zdobycia jest aż 30 000 złotych! Wystarczy w dniach 6-29 marca zrobić zakupy w RONDZIE za minimum 100 złotych, aby potem cieszyć się wielką wygraną! Zapraszam wszystkich do udziału w akcji i życzę szczęśliwych zdrapek” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym RONDO.

roczna_pensja-03032015