POZNAJ TRZY ŚWINKI I BĄDŹ EKO NA CO DZIEŃ!

26.11

Jesień rozgościła się na dobre, lecz my mamy receptę na listopadowe chłody! Atmosferę z pewnością ociepli kolejne przedstawienie z cyklu Teatrzyków na Okrągło 🎪.

Teatralna scena stanie jak zwykle w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a spektakle odbędą się tradycyjnie o godzinie 11.00, 13.00 i 15.00. Tym razem do baśniowego świata podczas przedstawienia „Trzy Świnki” zaproszą Was lalkarze z Teatru Vaśka 🎭.

Poznaj sympatyczne świnki i wilka-ekologa! Trzy świnki 🐷 są siostrami, jednak mają zupełnie różne charaktery. Ponieważ nie mogą dojść do porozumienia, postanawiają wybudować sobie      oddzielne domki 🏠. W budowie przeszkadza jednak wilk 🐺, który wcale nie jest groźny, ale za to stoi na straży porządku i ekologii 🌲🌳 w lesie. Co takiego dostrzeże wilk w jednym z domków i jak potoczą się losy trzech świnek? Tego wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu, pełnego humoru i wesołych piosenek.

Przyjdź na warsztaty i dowiedz się ciekawostek o życiu zwierząt! 😺 Jak przygotowują się do zimy i co robią, gdy świat pokryje się śniegiem? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi podczas naszych warsztatów! Odbędą się one po każdym przedstawieniu i będą prowadzone także w języku ukraińskim.

Zbieraj pieczątki do dzienniczka! Jeśli jeszcze nie masz co najmniej 6 pieczątek 📔 w swoim dzienniczku, to najwyższy czas, by je uzupełnić. Już 3. grudnia, podczas ostatnich teatrzyków w tym roku, dzieci, które uzbierały taką liczbę pieczątek, będą mogły odebrać nagrody-niespodzianki! 🎁

Obejrzyj fantastyczny spektakl, rozwijaj się na warsztatach i baw się świetnie na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!