08-09
wrzesień
Wyceluj i wygraj!

Powrót do szkoły z nagrodą od Centrum Handlowego RONDO

W dniach 8-9 września Centrum Handlowe RONDO szykuje niespodziankę dla bydgoskich uczniów połączoną z rodzinnym zakupowym szaleństwem. Na najmłodszych czeka zabawa „Wyceluj i wygraj”, w której do wygrania będą gadżety idealne do szkoły, a łowcy zakupowych okazji będą mogli zaszaleć podczas dni rabatów. Uzupełnieniem wydarzenia będzie zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z powiatów bydgoskiego, tucholskiego, nakielskiego i żnińskiego.

Centrum Handlowe RONDO wita szkołę zabawą, która pozwoli najmłodszym wygrać prezenty, a tym samym osłodzić początek roku szkolnego. Aby powalczyć o upominki wystarczy zrobić zakupy za minimum 20 złotych, a następnie spróbować swojego szczęścia w rzucie gąbką do tablicy – po wcześniejszym wyborze nagrody, którą chce się uzyskać. Celny rzut zostanie nagrodzony wybranym przez uczestnika prezentem. W puli nagród modne finger spinnery, worki szkolne, pojemniki na kanapki oraz silikonowe zegarki.

Akcji „Wyceluj i wygraj” będą towarzyszyć dni rabatów ze specjalnymi promocjami na wybrane produkty sięgającymi nawet 50%. To doskonała okazja do skompletowania szkolnej wyprawki oraz odświeżenia garderoby przed zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym. Atrakcyjne zniżki przygotowały m.in. takie salony jak:

  • CCC – rabat 20% na kolekcję jesień-zima na hasło „Back to school”;
  • Toys’’R’’Us – rabat 25% na wszystkie plecaki, tornistry i piórniki oraz rabat 20% na cały asortyment Crayola;
  • RTV EURO AGD – LAPTOP 2W1 YOGA 300 11,6” w cenie 1099 zł, (Procesor Intel Celeron, Dysk 32 GB, Pamięć 2GB, Office 365 Personal w zestawie, Windows 10). Rozłóż zakupy na 10 lub 20 rat 0%, a pierwszą ratę zapłacisz dopiero w styczniu 2018;
  • GO Sport – plecak szkolny REEBOK model: FOL BT w cenie 54,99 zł (przeceniony z 99,99 zł);
  • Bookszpan – rabat 10% na pomoce szkolne i lektury;
  • Yse Lingerie – rabat 30% na artykuły dziecięce – rajstopy, skarpetki, bielizna, biustonosze młodzieżowe, stroje kąpielowe, piżamy dziecięce (z wyjątkiem nowej kolekcji);
  • 5.10.15. – rabat 15% na nową kolekcję.

Zaplanowane wydarzenie to także szansa na wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci z powiatu bydgoskiego oraz dzieci z powiatów tucholskiego, nakielskiego i żnińskiego, którzy ucierpieli w nawałnicy w nocy z 11 na 12 sierpnia. Podczas wydarzenia Polski Czerwony Krzyż będzie prowadzić zbiórkę artykułów i przyborów szkolnych w ramach akcji „Wyprawka dla Żaka”.

„W najbliższy piątek i sobotę udowodnimy, że powrót do szkoły może być przyjemny. A to wszystko za sprawą akcji ‘Wyceluj i wygraj’ oraz nagród, które czekają na najmłodszych klientów RONDA. Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w zabawie, a także skorzystania z atrakcyjnych ofert promocyjnych, które przygotowaliśmy specjalnie, aby osłodzić rozpoczęcie roku szkolnego. Zachęcamy również do wsparcia najbardziej potrzebujących dzieci poprzez przekazanie artykułów szkolnych dla Polskiego Czerwonego Krzyża” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin zabawy „Wyceluj i wygraj” jest dostępny w biurze Dyrekcji CH RONDO.

Kupony do pobrania znajdują się: TUTAJ

CH_RONDO_041-17_POWROT-DO-SZKOLY_v03_B1_OFERTY-NAJEMCOW_info