04-11
grudnia
Wybierz najlepszą kartkę świąteczną w akcji Centrum Handlowego RONDO

Tylko do 11 grudnia można głosować na projekty scenerii świątecznych przygotowane przez dzieci z bydgoskich szkół w ramach akcji Centrum Handlowego RONDO „Namaluj swoją kartkę świąteczną”. Na głosujących czekają karty podarunkowe o wartości 300, 200 oraz 100 złotych!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w specjalnej aplikacji na profilu RONDA na Facebooku dostępnej pod adresem https://apps.facebook.com/chrondo-xmas/ oddać głos na jeden z 10 projektów scenerii świątecznej, a następnie uzasadnić swój wybór. Trzy najlepsze uzasadnienia zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 300, 200 oraz 100 złotych na dodatkowe zakupy w RONDZIE. Projekt z największą liczbą oddanych głosów posłuży jako tło do kartki świątecznej, którą będzie można wysłać do rodziny i przyjaciół za pomocą specjalnej aplikacji. Autor zwycięskiego projektu otrzyma kartę podarunkową o wartości 500 złotych na zakupy w CH RONDO.

„Trwa drugi etap akcji ’Namaluj swoją kartkę świąteczną’, w którym mieszkańcy Bydgoszczy mogą głosować na projekty scenerii świątecznych przygotowane przez dzieci z bydgoskich szkół! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wybrania najpiękniejszej kartki, która posłuży jako tło do życzeń świątecznych” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „Namaluj swoją kartkę świąteczną” objęły Express Bydgoski oraz Radio Plus Bydgoszcz. Regulamin akcji jest dostępny na stronie internetowej www.chrondo.pl.

ch_rondo_046-15_Kartka_470x394