08-30
kwietnia
Wybieram zakupy z widokiem na nagrody – loteria wiosenna w Centrum Handlowym RONDO

W piątek 8 kwietnia w Centrum Handlowym RONDO wystartowała wiosenna loteria z  atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są m.in. sprzęt RTV i AGD, biżuteria i galanteria skórzana oraz karty podarunkowe do sklepów w RONDZIE. Zabawa potrwa do 30 kwietnia.

Wiosenna loteria ma na celu nagrodzenie tych klientów, którzy regularnie robią zakupy w RONDZIE. Każdy klient, który dokona zakupów za minimum 100 złotych (w tym minimum 50 złotych wydane na terenie galerii, można łączyć maksymalnie trzy paragony) i okaże paragon, otrzyma kupon od sprzedawcy lub hostessy. Otrzymany kupon z unikalnym kodem kreskowym należy zeskanować w jednym z trzech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie RONDA i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę z oferty centrum. W puli nagród znajdują się m.in. biżuteria, sprzęt RTV i AGD, zestawy kosmetyków, torebki, książki czy vouchery na zakupy do salonów takich jak Apart, RTV Euro AGD, Reserved, Sephora czy Wólczanka.

Założeniem loterii jest, że każdy uczestnik wygrywa. W sytuacji, gdy kupon gracza okaże się pusty i nie wygra on nagrody, na ekranie kiosku multimedialnego pojawią się oferty specjalne dostępne w sklepach i punktach usługowych CENTRUM RONDO. Uczestnik zabawy może wybrać interesujący go rabat, który zostanie wysłany SMS-em na numer telefonu gracza.

„Wiosna to czas zmian i pozytywnych emocji, które chcemy dostarczyć naszym klientom podczas najnowszej loterii Centrum Handlowego RONDO. W podziękowaniu za zakupy dokonywane w RONDZIE, będziemy nagradzać naszych klientów atrakcyjnymi nagrodami. U nas każdy wygrywa i wychodzi zadowolony z naszego centrum! Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

konkurs-800