16-17
wrzesień
Włącz się do gry!

Centrum Handlowe RONDO zaprasza do Gaming World

W dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza miłośników gier komputerowych i konsolowych oraz rodziny z dziećmi do wirtualnego świata pełnego gier. Na uczestników wydarzenia czekają turnieje z nagrodami oraz konkursy tematyczne.  

Gaming World w CH RONDO to niezwykła atrakcja dla miłośników gier komputerowych oraz e-sportu. Przez dwa dni – 16 i 17 września – każdy będzie mógł stanąć do wirtualnej rywalizacji oraz zapoznać się z nowinkami na rynku gamingowym. Do dyspozycji klientów przygotowano 5 specjalnych stref:

  • strefę PC z rozgrywkami Rocket League;
  • strefę konsolową dużą z piłką nożną i wyścigami samochodowymi;
  • strefę konsolową małą idealną dla najmłodszych, gdzie będzie można zagrać we Fruit Ninja;
  • strefę VR, gdzie będzie można poznać możliwości wirtualnej rzeczywistości;
  • strefę relaksu.

Starsi i młodsi fani gier komputerowych oraz konsolowych będą mogli zagrać w takie tytuły jak Fruit Ninja 2, F1 2017, Rayman, PES 2018, FIFA 2017, Forza Motorsport 6, Micromachines, Just Dance, Kinect Sport Rivals, Mario +Rabbids, Auta 3, NBA 2K18, Minecraft, Lego Worlds oraz Rocket League.

Przez cały czas trwania wydarzenia relację on-line z turnieju będzie prowadzić gwiazda streamingu – BRUNECIA. Uzupełnieniem spotkania będą konkursy tematyczne oraz ścianka foto, przy której uczestnicy „Gaming World” będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dla zwycięzców turniejów oraz konkursów tematycznych przewidziano upominki. W puli nagród m.in. gogle, powerbanki, słuchawki czy piłki nożne.

„Już w najbliższy weekend na klientów CH RONDO czeka zabawa na miarę XXI wieku. Specjalnie dla rodzin z dziećmi oraz fanów gier przygotowaliśmy dwudniowy gamingowy turniej z wykorzystaniem komputerów, konsol i wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy wszystkich do świata e-sportu po moc pozytywnych emocji oraz dużą dawkę rywalizacji” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Gaming World w CH RONDO odbędzie się w dniach 16-17 września w godzinach 10.00-20.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

CH_RONDO_042-17_GAME_B1_v4