02-17
marzec
Tulipany z nagrodami w Centrum Handlowym RONDO

Łąka pełna kwiatów w środku centrum handlowego? Takie rzeczy już od piątku 2 marca w Centrum Handlowym RONDO! Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych, otrzymają szansę na zerwanie tulipana skrywającego atrakcyjne nagrody m.in. rowery oraz akcesoria sportowe i piknikowe. Wiosenna loteria potrwa do 17 marca.

Na ponad dwa tygodnie CH RONDO zamieni się w łąkę pełną tulipanów, w których będą ukryte nagrody idealne na wiosnę. Aby zerwać szczęśliwego tulipana i wygrać jedną z 3000 nagród, wystarczy zrobić zakupy z minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 2 paragony, w tym co najmniej 50 złotych wydane na terenie galerii) i okazać dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w pobliżu perfumerii Sephora. Każdy klient, który spełni powyższe wymagania otrzyma specjalny kupon upoważniający do zerwania tulipana i sprawdzenia informacji o wygranej. Warto zapamiętać, że każde wydane 100 złotych to 1 szansa. Maksymalnie jedna osoba może otrzymać 5 szans. W puli nagród m.in. rowery miejskie oraz akcesoria sportowe i piknikowe.

„W dniach 2-17 marca w samym sercu CH RONDO zakwitnie łąka pełna tulipanów, w których skryją się atrakcyjne nagrody! Zrób zakupy za minimum 100 złotych i weź udział w naszej loterii. Zbieraj nagrody jak kwiaty na łące!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii „Łąka nagród” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.

CH_RONDO-LAKA-NAGROD