15 lipiec
Tu jestem w zasięgu rabatów! CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO wprowadziło kolejne udogodnienie dla swoich klientów. Tym razem wdrożyło popularny na świecie system beaconów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których można komunikować się ze smartfonami klientów i przesyłać im aktualne oferty rabatowe dostępne w RONDZIE.

Zasada działania beaconów jest bardzo prosta. Klient, który znajduje się w pobliżu jednego z ponad 20 sensorów Q-Beacon zlokalizowanych na terenie CH RONDO oraz posiada telefon z systemem Android (wersja powyżej 4.3), iOS lub Windows Phone z zainstalowaną aplikacją Qpony oraz włączonym bluetooth jest rozpoznawany przez beacona i może otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem, wskazówką nawigacyjną lub kuponem rabatowym.

„Centrum Handlowe RONDO to jedno z pierwszych centrów handlowych w Bydgoszczy, które zdecydowało się na wprowadzenie technologii Q-beacon, której celem jest wsparcie sprzedaży. Jestem przekonana, że wdrożone rozwiązanie przypadnie do gustu naszym klientom, którzy oczekują ciekawych i szybkich informacji o trwających promocjach” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Pobierz apikację Qpony i korzystaj z rabatów w CH RONDO.

Pobierz aplikację: LINK

ch_rondo_045-15_qupony.pl_470x394