04 grudzień
Teatrzyki Na Okrągło!

Twoje dziecko nie może doczekać się świąt Bożego Narodzenia? Przyjdźcie wspólnie na nasz nowy, a za razem ostatni w tym roku spektakl z cyklu „Teatrzyki Na Okrągło”, który wprowadzi Was w cudowny, świąteczny nastrój!

W sobotę, 4 grudnia zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na pełen humoru spektakl pt. „Era Renifera” w wykonaniu aktorów z teatru Magmowcy. Widowisko odbędzie się o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na poziomie 1, w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia. Po zakończeniu spektaklu uczestnicy, którzy przedstawią dzienniczek z 4 stemplami, potwierdzającymi udział we wszystkich dotychczasowych przedstawieniach, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Ale to nie wszystko! W przerwach między teatrzykami dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach z Centrum Użytecznego Działania i Aktywności Kreatywnej CUDAK z Bydgoszczy, podczas których wykonają śnieżynki i figurki renifera oraz posłuchają koncertu na ukulele. Na wszystkich klientów będzie też czekać Święty Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!
Zapraszamy!

 

RONDO_teatrzyki_grudzien_all_www_1920x960px