26 marzec
Teatrzyki na okrągło w CH Rondo – nowa edycja!

Mamy przyjemność po raz kolejny zaprosić małych widzów na spotkanie z wielką sztuką – w CH Rondo rozpoczynamy nową edycję teatrzyków dla dzieci!

Na pierwszy spektakl zapraszamy już w sobotę 26 marca, na wybraną przez Was godzinę: 11.00, 13.00 lub 15.00! Scenę znajdziecie w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Spektakl zatytułowany „Morskie Opowieści” zagrają aktorzy z Teatru Bajecznego. Podczas przedstawienia dzieci będą mogły zanurzyć się w baśniowym, podwodnym świecie, pełnym tęczowych rybek, uroczych syren i majestatycznych pereł. Na młodych widzów będą też czekać rozwijające warsztaty z alfabetem Braille’a i orientacji w przestrzeni, które zorganizuje Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Louisa Braille’a. To niezwykłe doświadczenie pozwoli dzieciom zamknąć na chwilę oczy i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Dzięki warsztatom nauczą się empatii, akceptacji odmienności i poszukiwania wyjątkowości w tym, co pozornie zwyczajne. Pozwoli im to odkryć własną, skrywaną moc i z nowymi umiejętnościami jeszcze lepiej poznawać świat.

Najmłodsi otrzymają również specjalne dzienniczki, w których po każdym obejrzanym przedstawieniu przybijana będzie pieczątka. Na koniec ostatniego spektaklu tej edycji nagrodzimy najbardziej wytrwałych widzów – dzieci, które zbiorą wszystkie pieczątki dostaną atrakcyjne nagrody.

Wybierzcie się do nas i otwórzcie się na sztukę!

 

RONDO_teatrzyki_marzec_www_1920x960px