05-06
maja
Świętuj „Dzień bez makijażu” w Centrum Handlowych RONDO i pomagaj innym

Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych 5 maja, obchodzimy „Dzień bez makijażu”. Z tej okazji w sobotę 6 maja w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe RONDO przygotowało niestandardową akcję społeczną, podczas której będzie zachęcać klientki do zmywania makijażu i tym samym do wsparcia Bydgoskiego Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA.

W sobotę 6 maja w specjalnej strefie demakijażu mieszkanki Bydgoszczy i okolic będą mogły wesprzeć podopieczne Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA. Jak to zrobić? Wystarczy przyjść do RONDA w godzinach 12.00-17.00 i zmyć ze swojej twarzy makijaż w strefie akcji „Dzień bez makijażu”. Każdy zmyty makijaż to 10 złotych, które RONDO przekaże na rzecz ŁUCZNICZKI. Pierwszych 100 Pań, która zdecydują się włączyć do akcji, otrzyma upominek od RONDA.

Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. W strefie eco-kosmetyków będzie można nauczyć się, jak przygotowywać domowe i naturalne kosmetyki na bazie produktów dostępnych w każdej kuchni – peelingi, musujące kule do kąpieli, kremy czy maseczki. Nie zabraknie także porad pielęgnacyjnych
i dermokosmetycznych, których będą udzielać klientkom przedstawiciele apteki Dr. Max oraz drogerii Hebe. Na najmłodszych klientów CH RONDO czekają z kolei warsztaty z tworzenia eco-biżuterii i zabawek.

„Od lat RONDO wspiera lokalne organizacje non-profit oraz zachęca mieszkańców Bydgoszczy do pomagania potrzebującym. Przed nami kolejna tego typu akcja, podczas której będziemy zachęcać nasze klientki do zmycia makijażu, a tym samym do wsparcia Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA. Jestem przekonana, że podobnie jak przy innych naszych akcjach społecznych, odzew naszych klientek będzie ogromny i pokażą, jak wielkie mają serca” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

rondo_mini2