15-24
listopad
Świętuj 20. urodziny Centrum Handlowego RONDO biorąc udział w loterii

Z okazji 20. urodzin, w dniach 15-24 listopada Centrum Handlowe RONDO organizuje loterię, w której do wygrania jest ponad 800 nagród. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby wejść do gry o urodzinowy upominek.

Każde urodziny należy hucznie świętować, a okrągłe rocznice tym bardziej! Centrum Handlowe RONDO właśnie obchodzi 20. urodziny i z tej okazji chce podziękować mieszkańcom Bydgoszczy i okolic za regularne zakupy w Centrum organizując jesienną loterię z nagrodami. Zasady urodzinowej zabawy są niezwykle proste! Wystarczą trzy kroki, aby cieszyć się nagrodą:

  • zrób zakupy za minimum 100 złotych na maksymalnie dwóch paragonach (w przypadku zakupów z hipermarketu trzeba okazać drugi dowód zakupu o wartości minimum 40 zł z innego niż hipermarket punktu handlowo-usługowego galerii);
  • zarejestruj dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii i odbierz Szansę;
  • wybierz Pudełeczko z tortu urodzinowego i sprawdź, czy wygrałeś.

Do zdobycia jest ponad 800 nagród, w tym m.in. karty podarunkowe o wartości 100 złotych oraz 50 złotych.

„Dziękujemy, że od 20 lat jesteście z nami! To dla nas duża odpowiedzialność, ale także ogromna radość, że możemy wspólnie przeżywać kolejne lata! Zapraszamy w dniach 15-24 listopada na urodzinowe atrakcje. Będziemy wręczać upominki w podziękowaniu za regularne zakupy w naszym Centrum. Jest okazja do wygrywania! Nie może Was zabraknąć!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, Dyrekcji Centrum oraz siedzibie Organizatora.

 

loteriaurrondo_08112019_mini2