04-20
grudzień
Świąteczna loteria w Centrum Handlowym RONDO

Już 4 grudnia w Centrum Handlowym RONDO startuje świąteczna loteria z nagrodami w postaci kart podarunkowych o łącznej wartości 30 000 złotych. Przez ponad dwa tygodnie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w zabawie i powalczyć o karty podarunkowe na gwiazdkowe zakupy! Loteria potrwa do 20 grudnia.

Jak wygrać nagrody w świątecznej loterii RONDA? Każdy klient, który dokona zakupu za minimum 100 złotych (min. 20 zł wydane na terenie galerii handlowej) i okaże paragon hostessie, otrzyma kartę uczestnictwa w loterii. Otrzymaną kartę z unikalnym kodem kreskowym należy zeskanować w jednym z dwóch kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie RONDA i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę natychmiastowąkartę podarunkową o wartości 30, 50, 100 lub 300 złotych.

W świątecznej loterii RONDA każdy wygrywa! Jeśli gracz nie wylosuje nagrody natychmiastowej, na ekranie kiosku multimedialnego pojawią się oferty specjalne dostępne w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych w CH RONDO. Uczestnik zabawy może wybrać interesującą go ofertę, wydrukować kupon z logo sklepu, a następnie udać się do salonu w celu realizacji kuponu.

W grudniowej loterii RONDA każdy klient może liczyć na upominek w postaci karty podarunkowej lub kuponu z ofertą specjalną w podziękowaniu za zakupy dokonywane w naszym centrum. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie i życzę samych szczęśliwych losów!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Odbioru Nagród oraz siedzibie Organizatora.

swieta-04122015