10-19
grudnia
Smakowite święta!

Rozpoczęliście już przygotowania do świąt? Nie zapomnijcie o słodkich wypiekach! W CH Rondo znajdziecie ich pod dostatkiem, a po zrobieniu zakupów otrzymacie świąteczny zestaw kulinarny!

W dniach 10-19 grudnia ruszamy z nową promocją! Osoby, które zrobią w tych dniach zakupy za minimum 150 zł (max. 2 paragony, w tym jeden z hipermarketu na kwotę max. 50 zł) otrzymają w prezencie foremki do pieczenia oraz książkę kucharską ze specjałami świątecznymi. Od 10 grudnia w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia stanie też piękna strefa świąteczna – zachęcamy do robienia zdjęć.

Akcja będzie się odbywała w godz. 11-19.

Ale to nie wszystko! W weekendy (11-12 i 18-19 grudnia) atrakcji w CH Rondo będzie jeszcze więcej. W tych dniach w strefie świątecznej odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci, podczas których mali cukiernicy wspólnie z opiekunami udekorują ciastka i domki z piernika! To doskonałą okazja, by spędzić czas z dziećmi i nauczyć ich nowych umiejętności.

Z myślą o miłośnikach gotowania przygotowaliśmy również konkurs na najciekawszy przepis tradycyjnych specjałów świątecznych. Więcej szczegółów znajdziecie na naszym Facebooku www.facebook.com/chrondobydgoszcz

Zapraszamy!

 

RONDO_slodkie_swieta_www_500x500px