19 czerwiec
Smaczny początek wakacji w Centrum Handlowym RONDO

W środę 19 czerwca – specjalnie na zakończenie roku szkolnego – Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmowe lody! Smaczny początek wakacji będziemy świętować z ulubionymi smakami z Cukierni Sowa i lodziarni Grycan.

Startuje kolejna już edycja akcji „Darmowe lody na początek wakacji”. W środę 19 czerwca w godzinach 9.00-21.00 w CH RONDO na wszystkich przedszkolaków i uczniów czekają kupony, które uprawniają do odebrania jednej kulki lodów w Cukierni Sowa lub lodziarni Grycan. Kupon będzie można odebrać od hostessy, którą będzie można spotkać na terenie CH RONDO (w godzinach 9.00-21.00), jak również na najważniejszych ulicach Bydgoszczy (w godzinach 10.00-14.00). Do rozdania mamy 3000 kuponów.

„Warto zajrzeć w środę, 19 czerwca, do CH RONDO na wspólne świętowanie zakończenia roku szkolnego! Zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmową kulkę lodów o ulubionym smaku! Przyjdź do CH RONDO i ciesz się słodkim rozpoczęciem wakacji” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

REGULAMIN AKCJI

 

latorondo_6062019_mini