20 września
Rabaty na przywitanie jesieni i finał ‚Drzewa Korzyści’ w Centrum Handlowym RONDO

Już 20 września Centrum Handlowe RONDO zaprasza na finał innowacyjnej akcji „Drzewo Korzyści”, podczas którego poznamy zwycięzcę nagrody głównej – 10 000 złotych na zakupy w RONDZIE. Finałowi akcji towarzyszyć będzie Dzień Rabatów ze specjalnymi promocjami salonów sięgającymi nawet -50%.

„Drzewo Korzyści” to nowoczesna forma konkursu i loterii w jednym. W specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl klienci RONDA mogą „zasadzić” swoje wirtualne drzewa oraz pielęgnować je, obserwując jak rośną i zmieniają się. Robiąc zakupy w RONDZIE, klienci rejestrują paragony w aplikacji i zdobywają punkty, które następnie mogą wymieniać na nagrody.

W niedzielę 20 września o godz. 17.00 odbędzie się losowanie finałowe. Laureat nagrody głównej – 10 000 złotych na zakupy w RONDZIE – zostanie wylosowany spośród wszystkich zgłoszonych w aplikacji „Drzewo Korzyści” uczestników. Obecność na finale akcji jest obowiązkowa!

Finałowi akcji „Drzewo Korzyści” towarzyszyć będzie Dzień Rabatów. Sklepy i salony obecne w RONDZIE przygotowały specjalne oferty promocyjne, które będą doskonałą okazją do jesiennego przeglądu swojej garderoby i nabycia nowego, modnego asortymentu. Zniżki będą czekać m.in. w salonach CCC, Orsay, LEE Wrangler oraz Wólczanka. Poza sklepami modowymi do akcji włączyły się również perfumerie i drogerie (Sephora, Yves Rocher), biuro podróży ITAKA, oraz punkty gastronomiczne, w których można smacznie zjeść w przerwie od zakupów (Baalbek, Grycan, KFC, McDonald’s).

„Zbliżająca się niedziela z pewnością będzie dla wielu klientów RONDA bardzo udana. Nie tylko poznamy zwycięzcę akcji ‘Drzewo Korzyści’, ale także przygotowane oferty rabatowe sprawią, że każdy odwiedzający CH RONDO znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnych cenach. Zapraszam wszystkich już w niedzielę na Dzień Rabatów” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Pełna lista rabatów dostępna jest na stronie internetowej www.chrondo.pl. Rabaty będą także dostępne w aplikacji mobilnej Qpony.pl

rabaty_1

rabaty_2