12-20
marzec
Perfekcyjne selfie!

Kolorowe, zwariowane akcesoria oraz siedem niezwykłych przestrzeni do robienia zdjęć czeka na Was w Centrum Handlowym Rondo! Odwiedźcie nasz Instaroom i zaskoczcie swoich znajomych oryginalnymi zdjęciami na Facebooku i Instagramie.

Strefę Instaroom możecie odwiedzić w dniach 12-20 marca (z wyłączeniem 14.03.2021) w godz. 10.00-20.00. Na miejscu do Waszej dyspozycji jest aż 7 przestrzeni w różnych aranżacjach. Znajdziecie tam między innymi olbrzymie słodycze, barwne graffiti, basen z kulkami, pokój do góry nogami oraz wiele innych nietypowych scenerii, które stworzą idealne tło do selfie. W strefie Instaroom nie brakuje również tematycznych rekwizytów, które nie tylko ożywią Wasze zdjęcia, ale dodadzą im też trochę humoru.

Aby wejść do strefy selfie wystarczy dokonać zakupu za minimum 10 zł w sklepach, na stanowiskach wolnostojących na terenie Centrum Handlowego Rondo i w hipermarkecie Auchan. Pamiętaj, by zachować paragon i zgłoś się z nim do Punktu Obsługi Promocji, gdzie odbierzesz swój bilet do Instaroomu!

W związku z obowiązującymi w kraju obostrzeniami sanitarnymi zadbaliśmy również o wszelkie procedury mające wpływ na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie aranżacje są regularnie dezynfekowane, a na wystawie w jednym czasie może przebywać maksymalnie 5 osób. Szczegóły na temat promocji oraz obowiązujących zasad bezpieczeństwa można znaleźć w regulaminie znajdującym się w Punkcie Obsługi Promocji.

Zapraszamy!

 

RONDO_INSTAspot_banner_FB_504x504px