26-27
kwiecień
Otwórz sezon rowerowy z Centrum Handlowym RONDO

W dniach 26-27 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „Święto dwóch kółek”, czyli wydarzenie z rowerami w roli głównej. Na klientów CH RONDO czekają m.in. znakowanie rowerów, serwis rowerowy, warsztaty rowerowe dla dzieci, a także akcja, podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane rowerowymi gadżetami.

Specjalnie na przywitanie sezonu rowerowego Centrum Handlowe RONDO organizuje rowerową akcję z nagrodami. W dniach 26-27 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) będą mogli odebrać w prezencie gadżet rowerowy.

W programie sportowego weekendu rowerowego zaplanowano również:

  • znakowanie rowerów przez Dzielnicowych Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie (tylko w sobotę 27 kwietnia w godz. 11.00-16.00);
  • serwis rowerowy, w którym specjaliści pomogą wyregulować przerzutki, sprawdzić oświetlenie, ustawić hamulce i dopompować koła;
  • warsztaty rowerowe dla dzieci, podczas których najmłodsi nauczą się rozpoznawać znaki drogowe;
  • strefę „Pimp my bike”, czyli nadawanie drugiego życia starym rowerom;
  • energorower, na którym będzie można – za pomocą własnych mięśni – wykręcić sobie swój ulubiony sok;
  • rower VR, czyli zabawę w wirtualnej rzeczywistości;
  • panel edukacyjny poświęcony bezpieczeństwu i konieczności noszenia odblasków połączony z warsztatami dla dzieci, prowadzony przez grupę „Sławek i Przyjaciele” (tylko w sobotę 27 kwietnia w godz. 14.00-19.00).

„Z roku na rok w Bydgoszczy przybywa miłośników jednośladów. W związku z tym, na rozpoczęcie sezonu rowerowego, CH RONDO przygotowało weekend rowerowych atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Przyjdź w dniach 26-27 kwietnia do naszego centrum, skorzystaj z porad ekspertów od dwóch kółek, a przy okazji weź udział w akcji, w której rozdajemy rowerowe gadżety” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.chrondo.pl.

 

roweryrondo_25042019_mini