29 września
15 października
Otwórz sejf pełen nagród w Centrum Handlowym RONDO

W piątek 29 września w Centrum Handlowym RONDO wystartuje jesienna loteria, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 52.000 złotych m.in. biżuteria, drobny sprzęt AGD czy karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w CH RONDO. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych. Loteria potrwa do 15 października 2017 roku.

„Sejf pełen nagród” to loteria, której celem jest nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie CH RONDO. Aby otrzymać szansę otwarcia specjalnego sejfu multimedialnego z nagrodami, wystarczy w dniach 29 września – 15 października zrobić zakupy za minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 3 paragony, w tym co najmniej 50 złotych wydane na terenie galerii), a następnie okazać dowód / dowody zakupu w Punktach Obsługi Loterii zlokalizowanych w pobliżu perfumerii Sephora i strefy restauracyjnej oraz odebrać kupon loteryjny. Otrzymany kupon należy zeskanować w sejfach multimedialnych po uprzedniej rejestracji dowodów zakupu w systemie loteryjnym za pomocą platformy zgłoszeniowej. Automatyczne otwarcie drzwiczek sejfu skutkuje wygraną, a do zdobycia jest blisko 500 nagród. W puli znajdują się m.in. karty podarunkowe o wartości od 10 do 500 złotych na jesienne zakupy w sklepach znajdujących się w CH RONDO, biżuteria oraz drobny sprzęt AGD.

W przypadku niewygrania nagrody, każdy uczestnik może w ciągu dwóch kolejnych dni od pierwszego zeskanowania kuponu (raz dziennie w każdym sejfie) ponownie sprawdzać, czy dany kupon gwarantuje nagrodę.

„Startujemy z jesienną loterią w CH RONDO. Tym razem nasi klienci będą mieli szansę otworzyć sejf pełen nagród. Aby otrzymać taką możliwość, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO. Zapraszamy do udziału w zabawie. Powodzenia!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii „Sejf pełen nagród” dostępny jest w Punktach Obsługi Loterii zlokalizowanych w pobliżu perfumerii Sephora i strefy restauracyjnej.

CH_RONDO_sejf