07 lutego
Odlotowa przygoda w RONDZIE

„Odlotowa przygoda” w Centrum Handlowym RONDO

Z okazji premiery filmu animowanego „Odlotowa przygoda”, w niedzielę 7 lutego w godzinach 11.00-18.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza do kosmicznego miasteczka, w którym najmłodsi klienci RONDA będą poznawać tajniki wypraw w kosmos.

Na jeden dzień RONDO zamieni się w kosmiczne miasteczko, gdzie uczestnicy będą mogli „zwiedzić” Srebrny Glob, dzięki zdalnie sterowanym łazikom. Najmłodsi będą także mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w księżycowej scenerii w prawdziwych kostiumach małych astronautów sygnowanych przez NASA. Na maluchy będą również czekać mega puzzle z mapą Księżyca oraz kącik zabaw klockami LEGO z serii City Space, gdzie będzie można zbudować kosmiczne pojazdy i urządzenia, a obecni podczas wydarzenia animatorzy będą zachęcać małych gości do wspólnego budowania tekturowych modeli rakiet, które następnie dzieci ozdobią własnymi malunkami.

Dodatkowo, miłośnicy kosmosu będą mogli wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, w ramach których uczestnicy poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i urządzenia badawcze oraz dowiedzą się wszystkiego o Układzie Słonecznym i Księżycu. Uzupełnieniem wydarzenia będą konkursy z nagrodami, w których do wygrania będzie m.in. wyjazd do Centrum Nauki Kopernik oraz Planetarium w Warszawie.

„Przed nami prawdziwie kosmiczne wydarzenie w RONDZIE! Już 7 lutego zapraszamy całe rodziny do wspólnego odkrywania Kosmosu i czynnego udziału w galaktycznych atrakcjach. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają atrakcyjne nagrody!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia „Odlotowa przygoda” są bezpłatne.

przygody-15012016