01 lutego
Od poniedziałku jesteśmy z Wami w nowym formacie!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów – od 1 lutego br. w Centrum Handlowym Rondo zostaną ponownie otwarte wszystkie sklepy i punkty usługowe, z wyłączeniem siłowni CityFit. Lokale gastronomiczne działają w dostawie i na wynos.

Mimo ograniczenia w funkcjonowaniu obiektu, w Centrum Handlowym Rondo nadal obowiązują wszystkie dotychczasowe procedury zapewniające bezpieczeństwo klientów:

  • Przy wejściach do centrum, na foodcourcie oraz w korytarzach prowadzących do toalet, znajdują się automatyczne stacje z płynem do dezynfekcji. Podajniki zainstalowaliśmy na odpowiedniej wysokości, wygodnej dla dzieci i osób na wózkach inwalidzkich,
  • Stale dezynfekujemy wszystkie miejsca, które są często dotykane, takie jak klamki, poręcze, blaty, ławki, kosze na śmieci,
  • Dezynfekowane z większą częstotliwością łazienki, wyposażone są w bezdotykowe krany oraz automatyczne pojemniki do mydła i płynu do dezynfekcji.
  • Po zamknięciu centrum ozonujemy toalety, by dodatkowo oczyścić powietrze oraz włączamy lampy UV, które eliminują bakterie i wirusy.

Wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa i komfortu zakupów w Centrum Handlowym Rondo znajdziecie stronie www.chrondo.pl w zakładce BEZPIECZNE ZAKUPY.

RONDO_040-20_KOMUNIKATY_LOCKDOWN_FB_1080x1080