19-27
listopad
Nagradzamy za zakupy!

Uwielbiasz robić zakupy? Teraz polubisz je jeszcze bardziej! W dniach 19-27 listopada ruszamy z nową promocją, w ramach której otrzymasz prezenty za zakupy!

Osoby, które w dniach 19-27 listopada zrobią zakupy w CH Rondo, będą mogły odebrać w prezencie bon podarunkowy na kolejne zakupy! Jak to działa? Zasady są bardzo proste. Robiąc zakupy za minimum 150 zł na maksymalnie dwóch paragonach (w tym maks. 1 paragon za 50 zł z hipermarketu), klient będzie mógł odebrać kartę podarunkową o wartości 30 zł. Dodatkowo w weekend 26-27 listopada, robiąc zakupy za minimum 200 zł na maksymalnie trzech paragonach (w tym maks. 1 paragon za 50 zł z hipermarketu), oprócz bonów przygotowaliśmy unikatowe bydgoskie gadżety – kubki, koszulki lub worko-plecaki z nadrukiem nawiązującym do naszego miasta!

Nagrody będą wydawane w Punkcie Obsługi Akcji po okazaniu dowodów zakupu. W promocji mogą brać udział paragony ze wszystkich dni trwania akcji. Bony podarunkowe będzie można wykorzystać do 27 listopada włącznie.

REGULAMIN AKCJI

Zapraszamy!

 

RONDO_nagradzamy_zakupy_www_1200x361px