30-30
maj
Na Dzień Dziecka wyślij swoje dzieci w kosmos z CH RONDO

Twoje dziecko fascynuje się gwiazdami lub marzy o podróży w kosmos? Spraw mu prezent z okazji Dnia Dziecka i „wyślij” w kosmos z CH RONDO. W sobotę 30 maja na profilu CH RONDO na Facebooku odbędzie się kosmiczna transmisja online, którą poprowadzą Astrohunters.pl – pasjonaci astronomii.

Kosmiczna zabawa na Dzień Dziecka z Centrum Handlowym RONDO! Już w sobotę 30 maja o godzinie 17.00 CH RONDO startuje z transmisją live prosto z kosmosu na swoim profilu na Facebooku! W programie podróży on-line lot na Księżyc, do Słońca oraz ośmiu planet Układu Słonecznego. Niezrównani piloci z Astrohunters.pl podzielą się z najmłodszymi kosmicznymi ciekawostkami oraz pokażą autentyczne zdjęcia kosmosu wykonane za pomocą profesjonalnych teleskopów, sond kosmicznych i satelitów. Na koniec wirtualnego spotkania uczestnicy wydarzenia wspólnie spojrzą raz jeszcze na Ziemię z kosmosu, by spróbować zrozumieć, jak jest ona piękna i wyjątkowa.

„Na Dzień Dziecka ruszamy w kosmiczną podróż z Astrohunters.pl. Zapraszamy na wirtualne spotkanie pełne wiedzy i pięknych widoków prosto z kosmosu. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu całe rodziny! Gwarantujemy dobrą zabawę w sobotnie popołudnie prosto z wygodnej kanapy we własnym domu– mówi Lena Kosiorek, dyrektor CH RONDO.

Astrohunters.pl to pasjonaci astronomii, którzy zarażają swoim hobby dzieci i młodzież. Zainteresowanie kosmosem zaowocowało projektem AstroLab oraz cyklem „Wyślij dzieci w kosmos”.

 

astrohuntersrondo_29052020_mini2