10 grudnia
Mikołajkowe pomaganie w Centrum Handlowym RONDO

W sobotę 10 grudnia w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na mikołajkowe atrakcje dla całych rodzin pełne tańca, konkursów, pierniczków i ozdób świątecznych. Z okazji Mikołajek odbędzie się tworzenie jak najdłuższego łańcucha choinkowego połączone z akcją charytatywną na rzecz Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Sobotnie popołudnie w RONDZIE upłynie pod znakiem charytatywnej akcji mikołajkowej polegającej na wspólnym wykonywaniu łańcucha choinkowego, który pod koniec wydarzenia zostanie zmierzony, a za każde 10 metrów stworzonego łańcucha RONDO przekaże 100 złotych na rzecz Caritas Diecezji Bydgoskiej. W akcję tworzenia łańcucha będzie mógł włączyć się każdy klient RONDA, a dla pierwszych 50 klientów przewidziany jest upominek.

Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty zdobienia pierniczków oraz tworzenia upominków świątecznych. Najmłodsi będą mogli dać upust swojej wyobraźni i wykonać oryginalne ozdoby, biżuterię czy piękne ramki na zdjęcia, będące idealnym pomysłem na prezent świąteczny dla babci, dziadka albo rodziców. Czas spędzony w RONDZIE umilą także występy tanecznej grupy śnieżynek, a na wszystkie dzieci będzie czekać Święty Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

„Mikołajki to dobra okazja do pomagania innym, dlatego w tym roku RONDO zaprasza mieszkańców Bydgoszczy na wspólne tworzenie łańcucha na choinkę, którego długość będzie odpowiadać wartości wsparcia udzielonemu Caritas Diecezji Bydgoskiej. Ty też możesz pomóc, dlatego odwiedź nas w niedzielę i stwórz wraz z nami charytatywny łańcuch choinkowy” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

rondo-06122016