06 grudzień
Mikołajki w Centrum Handlowym RONDO

Wspólne zdjęcia z Mikołajem i mikołajkowe łakocie – już w piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00 świąteczna atmosfera zagości w CH RONDO!

Mikołajki w Centrum Handlowym RONDO to dobra okazja, aby pozytywnie nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę. W piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00 dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem oraz Mikołajką, którzy chętnie wysłuchają dziecięcych próśb i świątecznych marzeń oraz zapozują do wspólnego zdjęcia na tle bożonarodzeniowego domku elfów. Czas spędzony w CH RONDO umilać będą także łakocie rozdawane przez świąteczną ekipę.

„Niezwykli gości odwiedzą CH RONDO już w piątek 6 grudnia! Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem i Mikołajką! Gwarantujemy, że te Mikołajki na długo pozostaną w Waszej pamięci!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Mikołaj pojawi się w CH RONDO w piątek 6 grudnia w godzinach 12.00-20.00. Aż do Wigilii na pasażu handlowym w CH RONDO, przy perfumerii Sephora, będzie ustawiona niezwykła wyspa świąteczna. Zachęcamy do robienia sobie rodzinnych zdjęć na tle gwiazdkowej dekoracji.

 

mikolajkirondo_06122019_mini2