11-12
marzec
Miejski jarmark na okrągło

Startujemy z nową edycją jarmarków w CH Rondo! Tym razem w zupełnie świeżej, odmienionej wersji – co miesiąc określony temat i mnóstwo produktów do wyboru!

Na pierwszy jarmark zapraszamy w piątek 11 marca oraz sobotę 12 marca – tematem przewodnim będą kosmetyki naturalne. Na stoiskach wystawców znajdziecie kremy, mydła, balsamy do ciała, a także asortyment umilający czas podczas kąpieli, taki jak świeczki.

To wydarzenie idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają naturalną pielęgnację, dbają o środowisko i starają się żyć ekologicznie albo po prostu szukają prezentów dla najbliższych. To też doskonała okazja, by rozpocząć wiosenną pielęgnację swojego ciała bogatymi w składniki odżywcze produktami.

Co jeszcze na Was czeka?

  • warsztaty tworzenia kosmetyków – jeśli marzyliście o mydełku z wybranymi przez Was składnikami i własną kompozycją zapachową to teraz nauczycie się wytwarzać je w domu! Przyjdźcie koniecznie, być może odkryjecie w sobie nową pasję!
  • wykłady – pasjonaci i specjaliści wyjawią Wam kilka tajemnic dotyczących ekologicznego wytwarzania kosmetyków
  • darmowe próbki kosmetyków – nie wiesz, na jaki kosmetyk się zdecydować? Odbierz darmowe próbki i przekonaj się, który krem lepiej pasuje do Twojej skóry!

Przyjdź i zakochaj się w kosmetykach prosto z natury!

 

RONDO_jarmarki_marzec_ekokosmetyki_online_www_600x600px