18-19
czerwca
Kwiatowe szaleństwo!

Uwielbiasz kwiaty i ręcznie robione dekoracje? A może sam lubisz tworzyć niepowtarzalne ozdoby do domu? Jeśli odpowiedziałeś tak, to koniecznie odwiedź CH Rondo i weź udział w naszych warsztatach i promocji!

Od piątku, 18 czerwca, ruszamy z atrakcyjną promocją, w ramach której będziesz mógł odebrać bon na zakupy lub ozdobny wianek z kwiatów! Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że zrobisz zakupy w dniach 18-19 czerwca za minimum 100 zł, a niepowtarzalny wianek trafi do Ciebie. Z kolei robiąc zakupy za minimum 150 zł otrzymasz bon o wartości 30 zł, który możesz zrealizować u najemców w Centrum! Podane kwoty zakupów mogą być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym 1 paragon na kwotę 30 zł z hipermarketu). Można łączyć paragony z dwóch dni akcji. W celu odebrania nagrody należy zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Wszystkich miłośników robótek ręcznych zapraszamy na bezpłatne warsztaty florystyczne z tworzenia wianków. Nauczycie się, jak dobierać i komponować ze sobą rośliny, a także samodzielnie wykonacie barwne, kwiatowe wianki, które później będziecie mogli zabrać do domu.

Całości dopełni kwiecista scenografia w postaci wianków, zabytkowego samochodu i pięknych dekoracji, na tle których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dodatkowo, 16 czerwca, na naszym Facebooku rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będą zestawy do samodzielnego przygotowania wianka. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić sobie zdjęcie w strefie kwiatowej i udostępnić je w komentarzu pod postem konkursowym. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie na naszym Facebooku: www.facebook.com/chrondobydgoszcz

Zapraszamy!

 

FB_post_1080x1080px