20 listopad
Jesienne porządki – Teatrzyki Na Okrągło!

Twoje dziecko nie lubi sprzątać? A co, jeśli pomogłyby mu w tym ulubione zabawki? Przyjdźcie wspólnie na nasz nowy spektakl z cyklu „Teatrzyki Na Okrągło” i przekonajcie się, że porządki wcale nie muszą być nudne!

Już w sobotę, 20 listopada zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spektakl pt. „Czy zabawki potrafią sprzątać?” w wykonaniu aktorów z teatru Magmowcy. Widowisko odbędzie się o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na parterze centrum w pobliżu sklepów Pepco, Go Sport i CCC. Z kolei w przerwach pomiędzy spektaklami będą na Was czekać warsztaty tworzenia zabawek z balonów pod okiem profesjonalnego baloniarza! Nie zabraknie też słodkich przekąsek. Wszystkie osoby, które zrobią zakupy w sklepach CH Rondo za minimum 30 zł otrzymają w prezencie pyszną watę cukrową w kolorach tęczy.

Nie zapomnijcie o Waszych dzienniczkach! Jak zawsze po zakończeniu spektaklu mali widzowie otrzymają specjalne stempelki, które już w grudniu będą mogli wymienić na atrakcyjne nagrody. Pamiętajcie, że do odbioru nagrody wymagane są 4 stemple.

Zapraszamy!