25 wrzesień
Jesienne bajki – Teatrzyki Na Okrągło!

O tym, że dzieci uwielbiają bajki wie chyba każdy. Ale pomyślcie tylko, jaką radość sprawiłaby im możliwość spotkania ich bohaterów na żywo! U nas jest to możliwe – odwiedźcie wspólnie CH Rondo i weźcie udział w wyjątkowym przedstawieniu teatralnym w ramach cyklu „Teatrzyki Na Okrągło”!

Widowisko odbędzie się 25 września o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na scenie ustawionej pomiędzy perfumerią Sephora, a Kwiaciarnią Olivia. Tym razem aktorzy z Teatru Magmowcy zagrają pełen humoru spektakl pt. „Jesienna przygoda w kuchni”, opowiadający o przygodach wesołego garnka. Dopełnieniem spektaklu będą warsztaty kulinarne dla najmłodszych, które poprowadzi Fundacja Działań Twórczych – „Pola Inspiracji”.

Teatrzyki Na Okrągło odbywają się cyklicznie – raz w miesiącu w CH Rondo. Uczestnicy teatrzyków otrzymają specjalny dzienniczek na Stemple Udziału. Zebranie 4 stempli gwarantuje nagrodę – do odbioru w grudniu 2021 r.

Cukiernia Sowa i Lodziarnio-Kawiarnia Grycan przygotowały na te dni specjalne rabaty na napoje i desery lodowe dla dzieci! Nie zapomnijcie przy kasie wypowiedzieć magicznego hasła „teatrzyk”.

Zapraszamy!

 

www_1200x361px