16 październik
Jesienne bajki – Teatrzyki Na Okrągło!

Szaro, ponuro, deszczowo? W naszym centrum nie ma czasu na jesienną nudę! Tym razem – w ramach cyklu „Teatrzyki Na Okrągło” – zapraszamy najmłodszych na niezapomnianą podróż w poszukiwaniu kolorów jesieni. Przedstawienie Teatru Magmowcy będzie można obejrzeć w sobotę, 16 października o godzinach: 11:00, 13:00 i 15:00 na scenie ustawionej pomiędzy perfumerią Sephora a Kwiaciarnią Olivia.

Teatralne soboty w CH Rondo odbywają się raz w miesiącu i potrwają do końca roku. Uczestnicy teatrzyków otrzymali we wrześniu specjalny dzienniczek na Stemple Udziału. Zebranie 4 stempli gwarantuje nagrodę – do odbioru w grudniu 2021 r.

Cukiernia Sowa i Lodziarnio-Kawiarnia Grycan przygotowały na te dni specjalne rabaty na napoje i desery lodowe dla dzieci! Nie zapomnijcie przy kasie wypowiedzieć magicznego hasła „teatrzyk”.

W sobotę, 16 października na dzieci czekać będzie jeszcze jedna atrakcja – wyjątkowe spotkania i warsztaty edukacyjne z pracownikami Ogrodu Zoologicznego w Myślęcinku. Obecność gości nie jest przypadkowa. W CH Rondo nagrodzone zostaną przedszkola, które wzięły udział w konkursie zbierania żołędzi dla mieszkańców bydgoskiego ZOO.

Zapraszamy!

 

RONDO_teatrzyki_pazdziernik_FB_post_1080x1080px