08-09
kwiecień
Jarmark Wielkanocny – smak świąt w Twoim koszyku!

Miejski jarmark na okrągło w CH Rondo kręci się dalej, a my mamy przyjemność zaprosić Was na jego kolejną odsłonę – jarmark wielkanocny!

Już w piątek 8 kwietnia oraz w sobotę 9 kwietnia zapraszamy na stoiska wystawców w okolicy perfumerii Sephora oraz Kwiaciarni Olivia w godz. 10:00-20:00.

Wielkanoc kojarzy się z wiosennie przystrojonym stołem pełnym przysmaków, a na jarmarku znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Smakosze swojskiego, naturalnego jedzenia będą zachwyceni bogactwem produktów doskonałej jakości, wśród których będzie można znaleźć:

  • doskonałe produkty swojskie, a także wina i pyszny domowy żurek
  • maskotki wielkanocne – zabawki, pluszaki i plecaki, czyli to co najmłodsi lubią najbardziej
  • biżuteria – ręcznie wykonywane naszyjniki oraz bransoletki

Na jarmarku znajdziecie także produkty pszczelarskie – naturalne miody oraz pyłek pszczeli. Posiadają one nie tylko walory smakowe, ale także doskonale wspomagają odporność w okresie wiosennym. Wieczory umilą Wam natomiast świece z naturalnego wosku pszczelego, których piękna faktura idealnie uzupełni świąteczny wystrój domu. Nie zabraknie również rękodzieła! Piękne i użyteczne torby, plecaki, poduszki oraz zabawki, które doskonale sprawdzą się jako prezenty od zajączka.

Przygotowaliśmy również warsztaty wielkanocne dla najmłodszych, a także konkurs na ozdobienie najpiękniejszej pisanki dla okolicznych przedszkoli.

Nie przegap tego jarmarku i poczuj smak Wielkanocy!

 

RONDO_wielkanoc_online_www_500x500px