04-19
październik
I Ty zanurz się w nagrodach z Centrum Handlowym RONDO

Już 4 października rusza kolejna loteria z nagrodami w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO. Na klientów biorących udział w akcji czekają trzy nowoczesne smartfony LG G3, karty podarunkowe na zakupy w RONDZIE oraz gadżety. Zabawa „I Ty zanurz się w nagrodach” potrwa do 19 października.

Co zrobić, aby zdobyć nagrody? Wystarczą jedynie trzy kroki:

Krok 1: Zrób zakupy za minimum 80 złotych w Centrum Handlowym RONDO (w tym minimum 20 złotych wydaj na terenie galerii handlowej) i zachowaj paragony (można łączyć maksymalnie 3 paragony z jednego dnia).
Krok 2: Odbierz kupon od hostessy lub w Punkcie Odbioru Nagród.
Krok 3: Sprawdź w jednym z dwóch kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie RONDA, czy wygrałeś nagrodę natychmiastową tj. kubek lub kartę podarunkową o wartości 30, 50 lub 100 złotych.

Aby powalczyć o nagrodę główną – smartfon LG G3 o wartości prawie 2 000 złotych – należy wypełnić kupon otrzymany od hostessy i wrzucić go do specjalnej urny promocyjnej.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 19 października przy Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym RONDO.

„Początek jesieni nie musi być nudny! W dniach 4-19 października zapraszamy do udziału w naszej najnowszej loterii, w której do wygrania mamy mnóstwo nagród, w tym nowoczesne smartfony i karty podarunkowe na zakupy. Zachęcamy do udział w zabawie i życzymy wielu wygranych, które z pewnością podgrzeją jesienną atmosferę” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii „I Ty zanurz się w nagrodach” dostępny jest w siedzibie Organizatora, w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze Dyrekcji Centrum Handlowego RONDO.

ch_rondo_ZANURZ_1200x361