03-07
grudnia
I Ty rozgrzej się niskimi cenami z Centrum Handlowym RONDO

W dniach 3-7 grudnia Centrum Handlowe RONDO zaprasza na promocje mikołajowe.
Zniżki sięgające nawet 50%, dostępne w ulotce rabatowej oraz specjalnej aplikacji mobilnej Qpony.pl, z pewnością rozgrzeją każdego w coraz chłodniejsze dni. To doskonała okazja, aby już teraz zakupić prezenty świąteczne dla najbliższych i przyjaciół w atrakcyjnych cenach.

Specjalne rabaty, które można wykorzystać na zakup upominków mikołajkowych i gwiazdkowych, przygotowały m.in. salony odzieżowe (Cubus, Wólczanka, Orsay, Camaïeu), drogerie i perfumerie (Inglot, Sephora, Yves Rocher), salony jubilerskie (Jubiler Eliza, by dziubeka) oraz księgarnie Matras i Świat Książki.

Mikołajowe promocje będą także dostępne w lokalach gastronomicznych zlokalizowanych w Centrum Handlowym RONDO m.in. w Baalbek, Cukierni Sowa, lodziarni Grycan, KFC czy McDonald’s. Warto skorzystać z tych zniżek podczas przerwy w świątecznym szaleństwie zakupowym.

„Zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie, dlatego każdy z nas powoli zaczyna rozglądać się za świątecznymi upominkami. Z pomocą przychodzą zniżki mikołajkowe, które oferujemy klientom RONDA w dniach 3-7 grudnia. Kupony rabatowe dostępne m.in. w specjalnej aplikacji QPONY pozwolą nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także ustrzec przed kupowaniem gwiazdkowych prezentów na ostatnią chwilę” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Oferty rabatowe dostępne będą na stronie internetowej www.chrondo.pl. Kupony będzie można otrzymać od hostessy oraz znaleźć w aplikacji mobilnej QPONY i na stronie www.qpony.pl/ch-rondo.