13-14
kwietnia
Edukacja z Minecraft w Centrum Handlowym RONDO

W dniach 13-14 kwietnia w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „Gaming World – Pixelowe Szaleństwo”, podczas którego najmłodsi klienci RONDA będą mogli odkryć świat pikseli, wirtualnej rzeczywistości oraz najpopularniejszej gry na świecie – Minecraft.

W najbliższy weekend do Centrum Handlowego RONDO zawita pikselowy świat, w którym – z pomocą gier komputerowych – najmłodsi będą rozwijać twórcze myślenie, poznawać podstawy programowania poprzez zabawę oraz odkrywać świat 3D, który można stworzyć w programie MinecraftEdu. Na uczestników wydarzenia czeka sześć specjalnych stref z pikselowymi atrakcjami:

• strefa główna z konkursami wiedzy o Minecraft;

• strefa z goglami VR, gdzie będzie można przenieść się do wirtualnego świata Minecraft;

• strefa Minecraft, w której uczestnicy poznają podstawy programowania;

• strefa kreatywna, gdzie będzie można zmaterializować swoje marzenia z drukarkami 3D oraz wyczarować arcydzieło z użyciem pisaków 3D;

• strefa zabawowa, w której będzie można pograć m.in. w Roblox, Boom Ball czy Lego Worlds;

• strefa malucha z grami edukacyjnymi, rysowaniem i tworzeniem.

„Już w najbliższy weekend zapraszamy najmłodszych klientów RONDA do wyjątkowego i pełnego niespodzianek świata Minecraft! Przez dwa dni będziemy odkrywać wirtualną rzeczywistość oraz tworzyć konstrukcje z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej nauki programowania oraz zabawy w pikselowym klimacie” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Udział w wydarzeniu „Gaming World – Pixelowe Szaleństwo” jest bezpłatny.

 

miecraft_06042018_mini