09 czerwiec
Drzewko za makulaturę lub elektrośmieci w Centrum Handlowym RONDO

W sobotę 9 czerwca Centrum Handlowe RONDO zaprasza do udziału w akcji „Dbamy o środowisko”. Wystarczy w godzinach 10:00-18:00 przyjść do CH RONDO z wyciętym kuponem z dziennika „Express Bydgoski” oraz 5 kg makulatury lub 1 kg elektroodpadów lub 1 szt. dużego sprzętu RTV lub AGD, aby otrzymać jedną sadzonkę drzewa.

Tegoroczna edycja akcji „Dbamy o środowisko” odbędzie się przed wejściem głównym do Centrum Handlowego RONDO. W sobotę 9 czerwca w godzinach 10:00-18:00 każdy klient CH RONDO będzie mógł otrzymać sadzonkę drzewa, jeśli okaże specjalny kupon wycięty z dziennika „Express Bydgoski” oraz przyniesie elektrośmieci lub makulaturę.

„Centrum Handlowe RONDO chętnie włącza się w akcje o charakterze ekologicznym, co związane jest z naszym przyjaznym środowisku podejściem do zarządzania i utrzymania obiektu. Zapraszam wszystkich klientów do włączenia się w akcję, a tym samym dołożenia własnej symbolicznej cegiełki do ochrony naszego środowiska naturalnego” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Kupony są dostępne na łamach dziennika „Express Bydgoski” już od poniedziałku 4 czerwca.

 

dbamy_4062018_mini2